Pielgrzymki 2019

Pielgrzymki 2020


Drukuj
artykuł

Pielgrzymka DZIĘKCZYNNA

do Medjugorie

TOTUS-TUUS MARYJO

22 – 28.10.2019 r. / 7 dni /

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podziękować za swoje dzieci, rodziny oraz ofiarować Matce Bożej za wstawiennictwem św.Jana Pawła II

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień I /22.10.2019 r. – wtorek/: (wspomnienie św.Jana Pawła II)

Zbiórka w Krakowie o godz.6.00 na parkingu autokarowym przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, a o 6.30 godz. odbędzie się Msza św. rozpoczynająca naszą pielgrzymkę w Kaplicy św.Faustyny w dolnej Bazylice Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymkę rozpoczniemy pod patronatem św.Jana Pawła II , który będzie nas wspierał w czasie pielgrzymki. Następnie udamy się na nocleg do Domu Pielgrzyma w Novigradzie na Dobri na Chorwacji.

Dzień II /23.10.2019 r. – środa/:

Po śniadaniu wyruszymy do Tihaliny Sanktuarium Maryjnego gdzie zobaczymy przepiękną figurę Matki Bożej i będziemy mieć Mszę św. Po Mszy św. pojedziemy do Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień III - V /24 – 26.10.2019 r. – czwartek, piątek, sobota/:

Przez kolejne 3 dni trwając w dziękczynieniu i uwielbieniu będziemy brać udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym Kościele św. Jakuba; w Adoracji, pójdziemy Drogą Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC , wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ - PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec; w miarę możliwości spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą swoje świadectwo oraz będziemy mieć wolny czas dla siebie na modlitwę i kontemplację.

Dzień VI /27.10.2019 r. – niedziela/

Po wieczornym programie modlitewnym i zapakowaniu bagaży wyruszymy w podróż powrotną do Polski – przejazd nocny.

Dzień VII /28.10.2019 r. – poniedziałek/

Zatrzymamy się w Starych Horach na Słowacji gdzie w Sanktuarium Maryjnym będziemy przeżywać Mszę św. na zakończenie pielgrzymki aby tam podziękować za wszystkie łaski oraz prosić o dalsze błogosławieństwo. Będzie możliwość przyjąć Szkaplerz Karmelitański. Powrót do Krakowa późnym wieczorem.

Świadczenia :

Autokar kl. turystycznej, Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Osoby które mają przewlekłe choroby muszą doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela , noclegi w Domu Pielgrzyma i na kwaterze prywatnej, wyżywienie: śniadania, obiadokolacje. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie, opieka pilota, opieka Kapłana.

Zabieramy ze sobą m.in.;

ważny dowód osobisty lub paszport, radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski, latarkę, lekarstwa - które przyjmujemy, wygodne obuwie, Bardzo prosimy o bardzo skromny stosowny ubiór pielgrzymkowy.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych.

CENA: 400 zł + 130 euro

Informacje i zapisy :

 

Tel. Ewa - 538-194-694  lub 

      Cecylia - 694-867-207

Mail: biuro@fundacja-roze-maryi.pl

www.fundacja-roze-maryi.pl

Terminy wpłat:

Przed wpłatą prosimy o zgłoszenie się i potwierdzenie wolnego miejsca oraz podanie danych: Imię, Nazwisko, adres zameldowania, numer pesel, numer dokumentu i data ważności, telefon kontaktowy.

I wpłata – 200 zł

II wpłata – 200 zł + 130 euro – zabieramy we własnym zakresie

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem "Dziękczynna”

Fundacja "Róże Maryi" os.Tysiąclecia 84, 31-610 Kraków

Bank: BNP Paribas S.A.

Numer Konta: 77 2030 0045 1110 0000 0409 1440

Logowanie

Aktualności

Facebook Fundacji Złota Róża

© Fundacja Złota Róża   wykonanie: Roman Krawczyk - propages.pl - strony internetowe Kraków