Pielgrzymki 2018

Pielgrzymki 2019


Drukuj
artykuł

Pielgrzymka do Medjugorie

Z wypoczynkiem nad morzem

16 – 26.08.2018 r. / 11 dni /

ZAPRASZAMY - SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

ABY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB POJECHAŁO DO MATKI BOŻEJ OBNIŻYLIŚMY CENĘ

STARA CENA:  550 zł + 250 euro  obecnie

NOWA CENA ZŁOTÓWKOWA 350 zł + 250 euro


PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień 1 – 16 sierpnia 2018 r. / czwartek/

Zbiórka w Krakowie na dużym parkingu autokarowym przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego o godz. 6.30. Następnie pojedziemy do Spytkowic gdzie w drewnianym kościółku z 1758 r. rozpoczniemy Mszą św. naszą pielgrzymkę. Po Mszy św. udamy się na nocleg do Zagrzebia na Chorwacji.

Dzień 2 – 17 sierpnia 2018 r. / piątek/

Po śniadaniu pojedziemy do Sanktuarium w Maria Bistrica /nazywanej Chorwacką Częstochową/, w której znajduje się cudami słynąca czarna drewniana figura Matki Bożej z Dzieciątkiem pochodząca z XV w. Tutaj będziemy uczestniczyć w Mszy św. oraz będzie krótki odpoczynek. Po tych pięknych przeżyciach udamy się do Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień od 3 - 6 – (od 18 do 21 sierpnia 2018 r.) /sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek/

Przez kolejne dni będziemy brali wspólnie udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym Kościele św. Jakuba; Pójdziemy na Drogę Krzyżową na GÓRĘ KRIŻEVAC wejdziemy także na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO odmawiając wspólnie różaniec; jeżeli będzie możliwość to spotkamy się w OAZIE CENACOLO z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa. Codziennie w tych dniach śniadania i obiadokolacje. Czas wolny na indywidualny pobyt z Maryją.

Dzień 7 – 22 sierpnia 2018 r. / środa/ - NMP Królowej

Dzisiaj pojedziemy do Chorwackiego Lourdes, aby tam na Mszy św. dziękować Maryi. Następnie będzie czas na morską kąpiel na Rivierze Makarskiej. Na kolację pojedziemy do pięknego Parku Przyrody Blidinje w Bośni i Hercegowinie gdzie będziemy mogli uczestniczyć w pieczeniu barana i jego konsumpcji. Powrót do Medjugorie.

Dzień 8 – 23 sierpnia 2018 r. / czwartek/

Dzisiaj zobaczymy piękny wodospad Kravica nad którym odpoczniemy jak też będzie możliwość kąpieli. Wieczorny medjugorski program modlitewny. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Nocna Droga Krzyżowa (dla chętnych).

Dzień 9 – 24 sierpnia 2018 r. / piątek/

Po śniadaniu udamy się na wypoczynek nad morzem. Wieczorem powrót do Medjugorie.

Dzień 10 – 25 sierpnia 2018 r. / sobota/

Wczesnym rankiem pojedziemy do Sanktuarium w Tihalinie gdzie na Mszy św. podziękujemy za wszystkie łaski. Następnie pojedziemy na nocleg do Marianki koło Bratysławy na nocleg.

Dzień 11 – 26 sierpnia 2017 r. / niedziela/ - NMP Częstochowskiej

Wczesnym rankiem pojedziemy na Jasną Górę podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski oraz prosić o błogosławieństwo. Powrót do Krakowa wieczorem.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych lub po ustaleniach z grupą

ŚWIADCZENIA:

Przejazd Autokarem , - Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. ( Osoby które mają przewlekłe choroby powinny doubezpieczyć się indywidualnie lub za dodatkową opłatą u naszego ubezpieczyciela.) - Noclegi w klasztorach i na kwaterze prywatnej ( pokoje 2,3,4 os.) ,Wyżywienie: codziennie śniadanie i obiadokolacja. W pierwszy i ostatni dzień wyżywienie we własnym zakresie. Opieka pilota, opieka Kapłana – codzienna Msza św.

Zabieramy ze sobą m.in.;

ważny paszport lub dowód osobisty, ksero dokumentu , radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. na język polski, lekarstwa - które przyjmujemy, wygodne obuwie, nakrycie głowy, strój kąpielowy, latarkę, zdrowotną kartę EKUZ - wyrobienie jej w NFZ we własnym zakresie.

Prosimy o stosowny ubiór podczas Mszy św. oraz przebywania w świętych miejscach: nieprzezroczyste ubrania, spódnice i sukienki bez rozcięć, poniżej kolan, bluzki dłuższe zakrywające pośladki, bez dużych dekoltów oraz nie na szelkach i ramiączkach, spodnie długie, nieobcisłe.

Cena: 550 zł + 250 euro

NOWA CENA: 350 zł + 250 euro

Informacje i zapisy :

Tel. 538-194-694

mail: salkhoch@wp.pl

www.fundacja-zlota-roza.pl

Termin wpłat:

Przed wpłatą prosimy o zgłoszenie się i potwierdzenie wolnego miejsca oraz podanie danych potrzebnych do ubezpieczenia: imię, nazwisko, adres zameldowania, numer pesel, numer dokumentu i do kiedy ważny, telefon kontaktowy.

I zaliczka – 250 zł – do 01 czerwca 2018 r.- są jeszcze wolne miejsca - ZAPRASZAMY!!!

II wpłata – 300 zł + 250 euro – zabieramy we własnym zakresie do wpłaty w Medjugorie.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji z dopiskiem "Wypoczynek”:

Fundacja "Złota Róża" os.Tysiąclecia 84, 31-610 Kraków

Bank: BGŻ , Numer Konta: 77 2030 0045 1110 0000 0409 1440

Logowanie

Aktualności

© Fundacja Złota Róża   wykonanie: Roman Krawczyk - propages.pl - strony internetowe Kraków